WCZASY KOŁOBRZEG - Pobyty sanatoryjne
WCZASY NAD MORZEM - Wellness, SPA

Masz pytanie dotyczące tego Hotelu? Chcesz wysłać zapytanie lub rezerwację? Napisz do nas!
Nazwa: Hotel Centrum
Jakość: ***
Miasto: Kołobrzeg
Atrakcje: Kawiarnia Restauracja Sauna Jacuzzi Masaż Wellness Parking
Położenie:

Jak wyobrażasz sobie idealny wypoczynek? Dla wielu z Państwa priorytetem jest bliskość centrum miasta oraz spacer nad morze. Hotel Centrum jest położony w ścisłym centrum Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie starego miasta, katedry oraz ratusza. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują klimat miejski oraz dłuższe spacery nad morze.

Obiekt jest położony w centrum Kołobrzegu, o krok oddalony od najważniejszych atrakcji w mieście. To idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają klimat miejski. Hotel oddalony jest od plaży o około 15 minut spacerem. 

Pokoje:

Pokoje w Hotelu Centrum to standard ***. W pomieszczeniach, w których będą spędzać państwo urlop, przygotowaliśmy następujące wygody: nowoczesne meble, telewizja SAT, radio, telefon, dostęp do własnego zaplecza higieniczno-toaletowego – WC oraz prysznic.

Wyżywienie:

Każdy przebywający w naszym hotelu gość, może sam wybrać sobie ilość oraz rodzaje posiłków, wszystko to, dzięki organizacji pracy kuchni. Potrawy krajowe, regionalne, wyśmienite dania i desery, a wszystko to w jednym miejscu. Dodatkowym komfortem dla gości jest miła obsługa.

Dla gości:

Osobom przebywającym w naszym obiekcie, oferujemy przyzowity hotel w standardzie *** . Swoim gościom oddajemy do dyspozycji salę restauracyjną, kawiarnię, która oferuje szeroki wybór napojów i deserów, dostęp do internetu ( w lobby dostęp do wi-fi), bazę zabiegową z sauną, gabinet kosmetyczny oraz fryzjerski oraz salę konferencyjną. Na zmotoryzowanych, za dodatkową opłatą, czeka dozorowany parking.

Zabiegi:

Głównym celem wypoczynków w tym obiekcie jest regeneracja i odprężenie ciała. Wszystkim zainteresowanym, oferujemy specjalistyczne pobyty zdrowotne, rehabilitacyjne, których celem jest odnowa i odprężenie ciała i umysłu. Każdy pobyt tego typu poprzedzony jest wizytą lekarską, podczas której lekarz zaproponuje i ustali z Państwem listę zabiegów. 

Ceny:
Cennik wypoczynkowy w zł. Cena za osobę, za dzień.
Termin Pokój dwuosobowy Pokój jednoosobowy

03.01-31.03.2012

01.10-24.12.2012

   
01.04-31.05.2012    

01.06-30.06.2012

01.09-30.09.2012


 
01.07-31.08.2012    

Cena zawiera:

* nocleg w zarezerwowanym pokoju

* wyżywienie - śniadanie oraz obiadokolacja

* korzystanie z siłowni

* opieka rezydenta

* 24 godzinny dyżur telefoniczny rezydenta

Informacje dodatkowe:

* istnieje możliwość dokupienia obiadu, w cenie 10 ,- za osobę/dzień. Prosimy o zgłoszenie podczas dokonywania rezerwacji.

* istnieje możliwość dokupienia pakietu zabiegów leczniczych, w cenie 90,- za osobę, za tydzień. Pakiet ten obejmuje badanie lekarskie na początku pobytu oraz 2 zabiegi dziennie, wykonywane w dni robocze, od poniedziałku do piątku

* istnieje możliwość dokupienia pakietu zabiegów leczniczych, w cenie 120,- za osobę, za tydzień. Pakiet ten obejmuje badanie lekarskie na początku pobytu oraz 3 zabiegi dziennie, wykonywane w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

* dzień przyjazdu i wyjazdu są dniami bez zabiegów

* opłata klimatyczna w wysokości 3,- PLN/osoba/dzień dodatkowo płatna w recepcji

* doba hotelowa rozpoczyna się o godzienie 14:00, a kończy się o godzinie 10:00

* zniżki dla dzieci:

- dziecko do 3 lat - na wspolnym łóżku z rodzicami bezpłatnie

- dizecko 3 -7 lat - na dostawce 30 % zniżki

- dizecko 7 -12 lat - na dostawce 20 % zniżki

Kontakt:
Hotel CENTRUM

ul. Katedralna 12

78-100 Kołobrzeg

Biuro rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 - 22:00
Tel.  
Kom.  
Fax:  
e-mail biuro@voyager-travel.pl