WCZASY KOŁOBRZEG - Pobyty sanatoryjne
WCZASY NAD MORZEM - Wellness, SPA

O nas

Większość Polaków zapytanych o idealny wypoczynek, odpowie jednomyślnie - wczasy nad morzem!!! To one kojarzą się nam z pełnym relaksem, spokojem i szczęśliwym wypoczynkiem.

Dlaczego tak dużym zainteresowaniem cieszą się wczasy w Kołobrzegu, Dźwirzynie, czy Świnoujściu? Pobyt w jednej z naszych miejscowości z pewnością odpowie na to pytanie.

Czas nieustannej pogoni, szybki tryb życia, stresująca praca i wiele innych czynników, wpływają na chęć choćby kilkudniowego wyrwania się nad morze. Wczasy nad morzem mają istotne właściwości prozdrowotne, w żadnym innym regionie Polski, nie ma tak czystego, pełnego jodu powietrza, jak na Pomorzu. Te istotne fakty sprawiają, iż rok rocznie setki turystów odwiedza pensjonaty, hotele i ośrodki wypoczynkowe, ulokowane właśnie w tym regionie.

Firma Voyager jest profesjonalnym biurem usług turystycznych, od lat jesteśmy samodzeielnym organizatorem turystyki wpisanym pod numerem do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych, prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Posiadamy Gwarancję Turystyczną o numerze wystawioną przez TU AXA Polska S.A. Organizujemy wczasy rodzinne, zdrowotne, indywidulane i inne.

Firma Voyager jest niewielkim, rodzinnym przedsiębiorstwem. Z naszymi kontrahentami i klientami utrzymujemy przyjacielskie, momentami wręcz rodzinne kontakty. Naszych klientów traktujemy, tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Udanie łączymy profesjonalizm z "ludzka twarzą" w biznesie.

Bogata oferta prezentowana przez naszą firmę, sprawia, iż rok rocznie, tysiące osób, decyduje się na wybór naszych hoteli i ośrodków. To właśnie w nich, znajdą Państwo miłą obsługę, nowoczesne wyposażenie i najlepszy sprzęt rekreacyjny oraz będą mogli skorzystać z innych dóbr.

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi i dbanie o dobro klienta. Dlatego całe swoje serce i pasję inwestujemy w komfort Państwa pobytu w naszych obiektach.

Pozdrawiam serdecznie! Do zobaczenia nad morzem!

Kamil Puzio - Voyager Laughing